|
|
| ขั้นต่ำ: | 1 ถุง |
| ราคา: | สามารถต่อรองได้ |
| การบรรจุแบบมาตรฐาน: | 25กก.ต่อถุง, 60ถุงต่อพาเลท/ถุงจัมโบ้ |
| ระยะเวลาการจัดส่ง: | 2-5 วันทำการ |
| วิธีการจ่ายเงิน: | แอล/C,ที/ที |
| ความสามารถในการจัดหา: | 50 ตันต่อวัน |
| Product | Thermoplastic Road Marking Paint |
|---|---|
| Appearance | Powder |
| Color | White, yellow, or customized |
| Main Raw Material | Petroleum resin |
| Intermix glass bead content | 10% |
| Application temperature | 180~220℃ |
| Soft point | 90~125℃ |
| Dry speed | ≤3 min (23℃) |
| Theoretical Spreading rate | 4-5 kg/square meter |
| Luminance factor | White: ≥75%, Yellow: ≥45% |
| Application Method | Screeding, spray, extrusion, structural |
| Storage | Dry, cool, avoid direct sunlight |
| Package | 25kg per bag, 60 bags per pallet |
|
|
| ขั้นต่ำ: | 1 ถุง |
| ราคา: | สามารถต่อรองได้ |
| การบรรจุแบบมาตรฐาน: | 25กก.ต่อถุง, 60ถุงต่อพาเลท/ถุงจัมโบ้ |
| ระยะเวลาการจัดส่ง: | 2-5 วันทำการ |
| วิธีการจ่ายเงิน: | แอล/C,ที/ที |
| ความสามารถในการจัดหา: | 50 ตันต่อวัน |
| Product | Thermoplastic Road Marking Paint |
|---|---|
| Appearance | Powder |
| Color | White, yellow, or customized |
| Main Raw Material | Petroleum resin |
| Intermix glass bead content | 10% |
| Application temperature | 180~220℃ |
| Soft point | 90~125℃ |
| Dry speed | ≤3 min (23℃) |
| Theoretical Spreading rate | 4-5 kg/square meter |
| Luminance factor | White: ≥75%, Yellow: ≥45% |
| Application Method | Screeding, spray, extrusion, structural |
| Storage | Dry, cool, avoid direct sunlight |
| Package | 25kg per bag, 60 bags per pallet |